Neohodnoceno

MOŘE HOJNOSTI - tmavá bean to bar čokoláda z bobů z Papuy Nové Guineje. Obsah kakaa 65%.

MOŘE HOJNOSTI je velmi zajímavá čokoláda. Přestože ji označujeme jako hořkou, nebo také tmavou, mísí se v ní několik chutí. Díky přirozeným vlastnostem bobů z Papuy Nové Guineje je lehce do malinova. Když si ji vychutnáváte, je chvíli sladká, chvíli hořká. Prostě celá je taková hravá.

Skladem
Kód: 01MH50
95 Kč
Kategorie: Tmavá čokoláda
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr
Hmotnost: 50 g
Nutriční hodnoty: MOŘE HOJNOSTI (na 100g) - 2340kJ/559 kcal, tuky 38g (z toho nasycené mastné kys. 22g), sacharidy 40g (z toho cukry 37g), bílkoviny 6,1g, sůl 0,1g

Tmavá, hravá a pravá čokoláda. Chvilku hořká, chvilku sladká. S jemnými tóny banánu, medu a maliny, zároveň s lehkým dřevitým a kouřovitým akcentem. Výslednou chuť tvoří výhradně odrůda a místo původu kakaa, nikoliv přísady. V tomto případě jsme pracovali s boby z Papuy Nové Guineje.

Moře hojnosti je naše historicky úplně první čokoláda, se kterou jsme na planetě Zemi zabodovali. Tato hořká čokoláda si svůj název vysloužila pro svou chuťovou pestrost. Název nese podle oblasti na Měsíci, která je dokonce viditelná i ze Země.

Pro čokolády jako je tato je typické, že mají nějaké chuťové podtóny. Pravá čokoláda, bean to bar, totiž není jen o tom jestli je mléčná anebo hořká a případně jak moc. Tento typ čokolád je charakteristický svou hravostí a až odzbrojující chuťovou pestrostí. Stejně jako vesmír není jen černo černá tma. 

Když jsme v naší malé rodinné čokoládovně v roce 2018 vyrobili první čokoládu, kterou jsme se rozhodli vypustit z oběžné dráhy Měsíce směrem k Zemi, byla to právě tato čokoláda. Moře hojnosti, naše první hořká čokoláda, si od té doby našlo celou řadu fanoušků. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu