Neohodnoceno

ČERVENÝ TRPASLÍK - tmavá bean to bar čokoláda s malinami a s 65% obsahem kakaa

Kakaové boby z Papuy Nove Guineje, z nichž je ČERVENÝ TRPASLÍK vyroben, mají samy o sobě velmi příjemný malinový nádech. Je-li tomu tak, pak je nad slunce jasnější, že přidat do ní ještě další maliny se prostě musí. Tato hořká bean to bar čokoláda vychází ze základu jiné naší čokolády, Moře hojnosti s 65% kakaa. 

 

Skladem
Kód: 01MHSMAL70
127 Kč
Kategorie: Tmavá čokoláda
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr, lyofilizované maliny
Hmotnost: 70 g
Nutriční hodnoty: ČERVENÝ TRPASLÍK (na 100g) - k2340J/559 kcal, tuky 38g (z toho nasycené mastné kys. 22g), sacharidy 44g (z toho cukry 37g), bílkoviny 6,1g, sůl 0g

Tmavá nebo taky jinak řečeno hořká čokoláda vystavěná na základech Moře hojnosti (kakaové boby z Papuy Nové Guineje), to je Červený trpaslík. Abychom dosáhli netradičního (lehce punkového) vzhledu, dali jsme maliny dovnitř nikoliv na povrch. Čokoláda tak získala velmi netradiční podobu, která vysloveně dráždí Vaši fantazii a ponouká ji k tomu, aby vyzkoumala, co vesmírného jí ta čokoláda připomíná. 

Právě Červený trpaslík je parádní ukázkou toho, jak úžasně nekonečný je svět bean to bar čokolád. Když se Vám do rukou dostanou boby jako ty, co z nich trpaslíka děláme, pak máte před sebou celou škálu příležitostí, jak s nimi naložit. A podaří-li se to, co se podařilo nám, že jsme zvýraznili přirozené malinové tóny, pak máte o důvod víc se radovat, jako byste vstoupili na dosud neobjevenou exoplanetu. 

Jsme česká rodinná čokoládovna a dbáme na to, aby naše výrobky byly v té nejvyšší kvalitě. Čokoládu vyrábíme metodou bean to bar, tedy od bobu až po tabulku. To znamená, že zpracováváme celé kakaové boby. Pracujeme jen s kvalitními surovinami a nepoužíváme žádná umělá dochucovadla a konzervanty. Výsledkem je, minimálně z našeho pohledu, ta nejlepší čokoláda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu