17 hodnocení

MĚSÍČNÍ KAMENY - originální mléčná bean to bar čokoláda s 42% obsahu kakaa původem z Vietnamu

MĚSÍČNÍ KAMENY jsou opravdu originální mléčná čokoláda. Jsou vyráběny tak, aby vypadaly jako kameny, zároveň ale příjemně křehké, takže zuby si na nich opravdu nevylámete. Toto je naše nejmléčnější čokoláda, přesto stále s vysokým obsahem kakaa - 42%.

Skladem
Kód: 01MK180
309 Kč
Kategorie: Mléčná čokoláda
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr, sušené mléko
Hmotnost: 180 g
Nutriční hodnoty: MĚSÍČNÍ KAMENY (na 100g) - 2473kJ/591 kcal, tuky 42g (z toho nasycené mastné kys. 25g), sacharidy 43g (z toho cukry 42g), bílkoviny 8,8g, sůl 0,23g

Mléčná čokoláda absolutně se vymykající všemu, co by člověk od čokolády čekal. Balená v plechovce a dělaná tak, aby vypadala jako kamení. Prostě čokoládový punk. Na druhou stranu ale úžasné vůně a chuti. Boby z Vietnamu mají dvě polohy. Citrus a skořici. Citrus tady nečekejte, skořice si vás ale najde sama. Jinak čokoláda mléčná se vším všudy.

Tato mléčná čokoláda je i přes svůj vzhled velmi křehká. Kdo by se tedy bál, že si na ní vyláme zuby, může odhodit strach stranou. I zde jsme pracovali jen s kvalitními surovinami. A co si za tím představit? Tak třeba to, že při výrobě zpracováváme celé kakaaové boby. Nikoliv tedy suroviny typu kakaaový prášek, které jak pak potřeba něčím doplnit. Výsledkem je pak kvalitní čokoláda bez náhražek. Prostě bean to bar čokoláda, na kterou jsme v naší malé české rodinné čokoládovně opravdu pyšní.

A mimochodem... Měsíční kameny jsou náš důkaz o pobytu člověka na Měsíci. :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu