1 hodnocení

HORIZONT UDÁLOSTÍ - mléčná bean to bar čokoláda s obsahem kolumbijského kakaa 58%

HORIZONT UDÁLOSTÍ u nás znamená, že se jedná o vysokoprocentní mléčnou čokoládu s bohatou čokoládovou chutí. Ta je místy tak intenzivní, že může chutnat jako tmavá, nebo jinak řečeno, hořká čokoláda. Ke kávě naprosto ideální!

Skladem
Kód: 01HU50
95 Kč
Kategorie: Mléčná čokoláda
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr, sušené mléko
Hmotnost: 50 g
Nutriční hodnoty: HORIZONT UDÁLOSTÍ - 2500kJ/597 kcal, tuky 40g (z toho nasycené mastné kys. 30g), sacharidy 35g (z toho cukry 32g), bílkoviny 10g, sůl 0,23g

Horizont událostí jako mléčná čokoláda jednoznačně chuťově těží ze svého původu. Tím je Kolumbie. Kakao z této části světa je opravdu hodně do oříškova. Proto jsme vři výrobě dbali na to, aby to tak zůstalo. 

Přestože mléčná, má tato čokoláda opravdu hodně blízko k čokoládám tmavým, hořkým. Dokonce tak blízko, že bychom řekli, že je až na hraně. Na tak tenké hraně, že dala vzniknout názvu čokolády. Horizont událostí je z vesmírného úhlu pohledu hranice, po jejímž překročení není návratu. Jakmile vám tahle čokoláda zachutná, jste na nejlepší cestě nechat se pohltit tmavou, čokoládovou hmotou. 

Jsme česká rodinná čokoládovna a dbáme na to, aby naše výrobky byly v té nejvyšší kvalitě. Čokoládu vyrábíme metodou bean to bar, tedy od bobu až po tabulku. To znamená, že zpracováváme celé kakaové boby. Přidáváme k nim jen kvalitní suroviny a nepoužíváme žádná umělá dochucovadla a konzervanty. Výsledkem je, minimálně z našeho pohledu, ta nejlepší čokoláda. Však zkuste sami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu