Novinky

Věrnostní program ENDURANCE

 

solar-system-439046_1920

 

Anglické slovo ENDURANCE znamená vytrvalost. Jinak se snad věrnostní program nazvat nedá. Vydejte se na průzkum kosmu s čokoládou v ruce a užijte si natrvalo výhody získané díky Vaší vytrvalosti a odvaze. 

 

Jak takový vesmírný program funguje?

 

  1. Kdo se u nás zaregistruje, dostává se na cestu s ENDURANCE zcela automaticky. Nemusí nic víc dělat. Prostě pohoda.
  2. Od dosažení první fáze, Moon, tzn. od nákupu čokolád za 2000,- Kč v součtu získáváte první stupeň věrnostní slevy, tedy 2%. Za každou další tisícovku získáváte vždy 1% slevy navíc. 
  3. Postupně tak prolétáte vesmírem, objevujete čím dál tím větší kosmická tělesa a získáváte čím dál větší slevu. Ostatně koukněte se na mapu své vesmírné výpravy níže.
  4. Poslední na Vaši dobrodružné výpravě je kosmické těleso NGC 1277, to je supermasivní černá díra. Její dosažení pro Vás znamená parádní 20% slevu na naše výrobky navždy.
  5. Jak rychle se kdo k této metě dostane, je jen na něm / na ní. Jestli to dosáhne jedním nákupem, nebo 6, je úplně jedno. Jestli bude nakupovat sám / sama za sebe, nebo bude nakupovat i pro kámoše či kámošky, je taky fuk. Prostě každý své výše slevy strůjcem.

 

A jenom tak pro pořádek:

  • Intergalaktický věrnostní program se bohužel nemůže týkat neregistrovaných zákazníků,
  • stejně je tomu i u zákazníků firemních
  • kdyby se nedej bože, přece jen někde vyskytla nějaká chyba v propočtech vesmírných tras, vyhrazujeme si právo změnit podmínky tohoto věrnostního programu. To ale rozhodně nemáme v plánu. 

 

ENDRURANCE-svetle

1 položek celkem
Zpět do obchodu