Čokonauti

MoonTeam

Posádka vesmírné lodi MoonMent18

 

 

zuzana-min

Zuzana (Zuzu) Mikovská

Tvůrce vesmírných chutí

Doposud jediná čokonautka v týmu.

Díky jejím schopnostem a laboratoři může náš tým každou chvíli

přinášet lidstvu nový poznatek o vzniku a vývoji čokoládového vesmíru.

 

michal-min 

Michal (Mišel) Kijonka

Dodavatel vesmírných chutí

Šílený, stejně jako rychlost světla je šílená.

Myšlenkově nepolapitelný, energeticky nevyčerpatelný,

komunikačně nezastavitelný.

  

Big Bang

stručná historie našeho času

Historie našeho vesmíru se datuje od velkého třesku. Astronomové to označují jako čas nula.

Naším časem nula bylo léto 2017. V té době se definitivně zrodila myšlenka rozjet výrobu vlastní čokolády. Astronomové by to popsali jako prudké nahromadění myšlenek s enormní intenzitou vedoucí k extrémně silnému záblesku. Výsledkem je rychlé rozpínání původního nápadu a jeho následné štěpení na myšlenky další.

Od září jsme intenzivně pracovali na byznys plánu, filozofii a hodnotách. Rodil se název, hledaly se zdroje. Přirovnali bychom to k postupnému ustalování pořádku, vzniku galaxií a jednotlivých hvězd.

Počátek roku 2018 byl vyústěním intenzivních příprav. Věděli jsme všechno a nic. Asi jako lidstvo při zkoumání vesmíru. Máte pocit, že už víte všechno, a pak vám sluneční soustavou prolétne něco jako obří doutník a jste zase na začátku.

Léto 2018 je pro nás asi totéž jako přistání člověka na Měsíci. Nejen symbolicky jsme zmáčkli tlačítko ON, které se ostatně stalo součástí našeho loga, a odstartovali jsme výrobu. Udělali jsme malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro MoonChocolate.

Stejně jako tehdy lidstvo doslova vykročilo do kosmického věku, tak i my od té doby zkoumáme čokoládový vesmír, objevujeme vzdálené chuťové galaxie, hledáme obyvatelné planety a navazujeme kontakty se všemi možnými i nemožnými formami života.

 

Zpět do obchodu